s
"جیرینگ چیست"
جیرینگ انتقال پول خرید شارژ جیرینگ چیست؟ انتقال آنی پول خرید شارژهمراه اول پرداخت قبض تلفن همره بصورت آنی سامانه مدیریت کیف پول . هیچ کس تنها نیست همراه اول

"جیرینگ چیست"

17 آبان 1391 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : حامد رحمانی نژاد ماکلوانی
جیرینگ چیست؟

 


جیرینگ، کیف پول همراه

جیرینگ سامانه‌ای نوین برای مدیریت امور مالی است که از آن می‌توان برای انتقال پول، خرید شارژ سیم‌کارت اعتباری، پرداخت قبوض، خرید و سایر امور مالی روزمره استفاده نمود

شما می‌توانید توسط این سامانه عملیات مالی خود را در هر زمان و هر مکان که هستید، با اطمینان کامل و سریع انجام دهید. با این سرویس دیگر نیازی به حمل بیش از حد پول در جیبتان ندارید.

جیرینگ، کیف پول همراه شماست. کیف پولی مدرن و مطمئن.


چرا کیف پول همراه
در صورتی که پول خود را در تلفن همراهتان حمل کنید، علاوه بر سهولت و سرعت، امنیت پول خود را تضمین کرده اید. با کیف پول همراه همواره و در تمامی نقاط به پول دسترسی دارید و تنها شما هستید که می توانید از این پول استفاده کنید.
استفاده از کیف پول همراه موجب صرفه جویی در زمان و هزینه شما می شود. تنها با یک شماره گیری ساده در هر کجا شارژ سیم کارت اعتباری می‌خرید، قبوض خود را پرداخت می‌کنید و به هر کسی در هرکجا پول انتقال می‌دهید. در فروشگاه‌ها با اطمینان و بدون نیاز به پول خرد خرید می‌کنید و به راحتی وجه نقد دریافت می‌نمایید.

 

هیچکس تنها نیست...
همراه‌اول به عنوان بزرگترین اپراتور تلفن‌همراه در خاورمیانه و با پوشش‌دهی گسترده در ایران اقدام به ارائه سرویس کیف پول همراه نموده است. پوشش‌دهی و زیرساختهای گسترده همراه‌اول باعث می‌شود به راحتی در تمامی مناطق ایران بتوانید از خدمات جیرینگ بهره‌مند شوید. تنها کافی است سیم‌کارت (اعتباری یا دائم) همراه‌اول داشته باشید تا کلیه امور مالی خود را با سهولت و آرامش خاطر انجام دهید.

کیف پول همراه در جهان
در حال حاضر بیش از 119 طرح مشابه جیرینگ در دنیا پیاده سازی شده و برنامه ریزی برای پیاده سازی 96 طرح دیگر نیز انجام شده است. این طرح در بسیاری از کشورها مانند ژاپن، فیلیپین، برزیل، آرژانتین، چین، هند، اندونزی، مالزی، پاکستان، اتریش، انگلیس،قطر، کانادا و ایالات متحده با موفقیت روبرو بوده است.

گرچه از اولین پیاده سازی سرویس کیف پول همراه در جهان تنها چند سال می گذرد، مزایای این سرویس موجب شده است که کاربران تلفن همراه به سرعت شروع به استفاده از خدمات آن نمایند.

چگونه می‌توان از جیرینگ استفاده نمود؟
برای استفاده از خدمات جیرینگ تنها به یک گوشی تلفن‌همراه و سیم‌کارت همراه‌اول نیاز دارید. خدمات جیرینگ نیازمند داشتن حساب بانکی نیست و از روش‌های مختلف می‌توان پول به جیرینگ واریز نمود. ثبت‌نام در جیرینگ رایگان است و از وجه واریزی در جیرینگ می‌توان برای کلیه امور مالی روزانه استفاده نمود.


نکته: در حال حاضر این سرویس تنها برای مشترکین همراه اول (اعتباری و دائمی) ارایه می شود.
 

خدمات جیرینگ

جیرینگ سامانه‌ای نوین برای مدیریت امور مالی است که از آن می‌توان برای انتقال پول، خرید شارژ اعتبار همراه اول، پرداخت قبوض، خرید و سایر امور مالی روزمره استفاده نمود.

برای استفاده از خدمات جیرینگ تنها به یک دستگاه تلفن همراه و یک سیم کارت (اعتباری یا دائمی) همراه اول نیاز دارید. خدمات جیرینگ شامل موارد زیر است:

واریز و برداشت وجه

انتقال شخص به شخص

شارژ اعتبار

پرداخت قبوض

خریدهای روزانه

 
 

 
موضوعات مرتبط با این مطلب :
نام :
ايميل:
سايت:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

ساخت وبلاگ